Licėjaus klubą “Gaubliukas” aplankė svečiai

Lapkričio 24d. licėjaus klubą “Gaubliukas” aplankė EUROPE DIRECT Klaipėdos skyriaus vadovė Dalia Žaltauskienė. Ji klubo nariams atvežė ir padalino naujausią informacinę literatūrą apie Europos Sąjungą bei pravedė pamokėlę tema „Žaliasis kursas”. Pamokėlės metu demonstravo stendą su lipdukais, kaip reikia rūšiuoti atliekas. Kiekvienai klasei vadovė padovanojo naujausius ES žemėlapius ir atliekų rūšiavimo stendus. Trečiokai ir ketvirtokai vadovei labai nuoširdžiai pasakojo ir dalinosi patirtimi, kaip jie namuose rūšiuoja atliekas, pažadėjo pamokyti netgi tėvelius ir kitus šeimos narius.

Klubo „Gaubliukas” nariai suprato, kad tvaraus gyvenimo reikia mokytis visą laiką. Kadangi artėja didžiosios metų šventės, visi galvojo ir diskutavo, kaip mažinti vartojimą, kaip saugoti planetą nuo šiukšlių. Tuo tikslu Klaipėdos skyriaus vadovė išdalino daug literatūros apie švarią Baltijos jūrą, apie daiktų tausojimą ir antrąjį jų gyvenimą. Ji priminė visiems, kad 27 ES šalys yra susirūpinusios, kaip padėti vargingoms šalims tausoti savo gamtos išteklius, savo vandenis ir jūras, nes tik visi kartu galime išsaugoti žalesnę ir švaresnę planetą.

Susitikimo metu netrūko mokinių ovacijų EUROPE DIRECT Klaipėdos skyriaus vadovei už įdomią, informatyvią medžiagą, kuria jie noriai dalijosi ir nešėsi į savo klases