Gruodžio 17 dieną kviečiame į gerumo pamoką su Andriumi Mamontovu

Prieš Kalėdas kasmet rengiamas Klaipėdos licėjaus labdaros paramos projektas „Kalėdų mugė“ šiemet vyks jau 18-ą kartą. Šia proga kviečiame visą licėjaus bendruomenę į įspūdingą šventę – Kalėdų mugę ir koncertą po atviru dangumi, kurioje išskirtinius pasirodymus surengs ne tik gausus licėjaus mokinių būrys, bet ir Lietuvos muzikos legenda Andrius Mamontovas.

Paramos lėšos – išskirtiniams projektams

Praėjusiais metai Klaipėdos licėjaus paramos labdaros renginys dėl pandemijos vyko nuotoliniu būdu, tačiau ši aplinkybė nenumalšino Jūsų dosnumo. Šventės metu buvo suaukota beveik 7000 eurų.

Gražia kasmetine tradicija tapęs licėjaus renginys pernai pasiekė ir dar vieną įspūdingą ribą – sulaukė 100-tūkstantojo per visus šventės gyvavimo metus paaukoto euro.

Šiemet labdaros paramos renginyje lėšos bus renkamos „Medeinės“  specialiųjų poreikių vaikų mokyklos ugdymo priemonių bazės gerinimui ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno prieigose kuriamam sensoriniam sodui, skirtam žmonėms, turintiems įvairių fizinių, psichinių, emocinių ir elgesio sutrikimų.

Renginio koncepciją padiktavo pandemija

Šiemetinis Klaipėdos licėjaus Kalėdinis paramos labdaros renginys pirmą kartą vyks atviroje erdvėje. Kaip teigia renginio režisierius Tomas Jašinskas, tokį šventės formatą padiktavo mokyklos plėtra ir pandemijos metu atsiradusios naujovės.

„Pandemijos metu Klaipėdos licėjaus kieme buvo įrengtas modernių modulių miestelis, kuriame, siekiant užtikrinti maksimalius saugumo reikalavimus, vyksta ir dalis pamokų licėjaus mokiniams. Tad mąstydami apie šių metų kalėdinį renginį pagalvojome, kad ši naujovė puikiai pasitarnaus šventės koncepcijos išpildymui“, – teigia T. Jašinskas.

Pasak renginio režisieriaus, Klaipėdos licėjaus teritorijoje (Kretingos g. 44) esančiame modulių miestelyje gruodžio 17 d. vienam vakarui bus atidaryta šventinė Kalėdų mugė, kurios šurmulyje ir įvyks tradicinis licėjaus labdaros paramos renginys.

„Kalėdų mugės metu licėjaus mokiniai išpuoštuose moduliuose pristatys įvairiausius savo talentus. Mugės teritorijoje taip pat bus įrengta didžiulė scena su LED ekranu, kurioje svečiai galės išvysti net virš 20  licėjaus mokinių paruoštų skirtingų teatro, šokio ir muzikinių pasirodymų. Taip pat čia vyks ir tradicinis aukcionas, kurio metu bus galima įsigyti specialiai šiam renginiui dovanotų Lietuvos menininkų meno dirbinių“, – šventę anonsuoja režisierius T. Jašinskas.

Su Klaipėdos licėjaus mokiniais dainuos muzikos legenda

Kaip teigia renginio organizatoriai, šiemetinės šventės tikslas – pakviesti visus į gerumo pamoką ir surinkti lėšų prasmingiems, socialiai jautriems projektams ir organizacijoms.

„Gerumas ir pagalba vieni kitiems yra ta šviesa, kuri dažnai parodo teisingą pasirinkimo kelią net ir sunkiausią akimirką. Todėl šiemetinio renginio metu norime sukurti dar stipresnį bendrumo jausmą, kuris padėtų geriau suprasti ir priimti vienas kitą nepaisant skirtingo profesinio statuso, išsilavinimo, finansinės padėties, fizinių ar kitų galimybių“, – teigia Klaipėdos licėjaus direktorė dr. Regina Kontautienė.

Įprasminti pagrindinę šventės mintį šiemet padės išskirtinė asmenybė. Renginio metu Kalėdų mugės scenoje pasirodys Lietuvos muzikos legenda Andrius Mamontovas, kuris su Klaipėdos licėjaus mokiniais atliks laikui nepavaldų savo kūrinį „Laužo šviesa“.

18-oji Klaipėdos licėjaus paramos labdaros šventė ir išskirtinė Kalėdų mugė Jūsų šiemet laukia gruodžio 17 d. 17 val. mokyklos kieme (Kretingos g. 44).

JŪSŲ AUKA – BILIETAS  Į KALĖDŲ MUGĘ.  Įsigyti bilietus galite paspaudę šią nuorodą:

https://tickets.paysera.com/lt/event/klaipedos-licejaus