8 – 9 klasių mokinių savanorystė Žvaigždučių vilties bėgime

Šaunieji Licėjaus Mokiniai Savanoriai, 

I MYP 

1. Ema Marija Valentukonytė 

2. Edanas Mėšletys 

3. Adomas Vainorius 

4. Kotryna Skablauskaitė 

5. Emilė Liutikaitė 

6. Eglė Kitrytė 

7. Karolina Žvikaitė 

8. Vincentas Augustas Virbalas 

9. Emilija Stankutė 

10. Steponas Pleskovas 

 8 MYP A 

11.Izabėlė Kalpokaitė 

12. Bazilė Barkauskaitė 

13. Jokūbas Juozapavičius 

14. Greta Griškevičiūtė 

15. Pijus Stankevičius 

16. Majus Stankevičius 

17. Mykolas Rastenis 

18. Ema Dambrauskaitė 

19. Gabrielė Talijūnaitė 

20. Uršulė Samavičiūtė 

21. Edvinas Vekteris 

22. Saulė Lėsčiūtė 

23. Goda Zarankaitė 

24. Paulina Bagdonaitė 

25. Vakarė Berankytė 

26. Sofja Malaš 

27. Anastasija Koba 

Dėkojame Jums už neįkainojamą savanorišką pagalbą Klaipėdos „Medeinės” mokyklos ir Šv. Pranciškaus Vilties miesto organizuotame VIII – ajame Žvaigždučių Vilties bėgime, kuris vyko prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno Klaipėdoje rugsėjo 21 dieną. 

Vilties bėgime dalyvavo apie 500 vaikų ir suaugusiųjų, turinčių specialių poreikių, iš Klaipėdos miesto ir Vakarų Lietuvos regiono. Kaip žinia, šie mokslo metai Licėjuje yra paskelbti Dvasinės šviesos metais ir Jūsų savanorystė Žvaigždučių vilties bėgime parodė, kad atjautos, paslaugumo, atsakomybės, nuoširdžios bendrystės, atidumo, tolerancijos vertybės jums artimos. 

Savo padėką 8 – 9 klasių mokiniams išsakė Šv. Pranciškaus Asyžiečio šventovės pranciškonų brolis Benediktas Jurčys, Vilties bėgimo iniciatorius ir organizatorius. Jis Licėjaus bibliotekai padovanojo unikalių ir vertingų grožinės literatūros, meno ir istorinių knygų. 

Mieli mūsų mokiniai, nuoširdžiai dėkojame jūsų Tėveliams, klasių vadovams, mokytojams, ugdantiems brandžias asmenybes, pasirinkusias savanorystę.

Tikime, kad tolesnė savanoriška veikla pasitarnaus kaip aktyvaus pilietiškumo priemonė ir suteiks galimybę įgyti dar platesnių kompetencijų, kurios prisidės prie jūsų asmeninių ir socialinių įgūdžių vystymosi. Pagarbiai direktorės pavaduotoja Elena Burbienė ir SAA koordinatorė/ IB DP CAS Laineda Dausynė.