KLAIPĖDOS LICĖJUS Klaipėdos licėjus – viena geriausiai vertinamų mokyklų Lietuvoje, skaičiuojanti 28–uosius veiklos metus. Čia ugdomi vaikai nuo 1,5 metų iki brandos egzaminų. Klaipėdos licėjus užima pirmą vietą tarp visų Lietuvos gimnazijų, nevykdančių mokinių atrankos.
Aukšti akademiniai rezultatai ir puoselėjamos bendražmogiškos vertybės užtikrina kiekvieno mokinio sėkmę siekiant savo tikslų. Klaipėdos licėjaus abiturientai mokslus tęsia geriausiuose pasaulio universitetuose.

NAUJIENOS

Tai, kas įdomu

Ugdymas

Autorinė ugdymo sistema

Priėmimas

Visa svarbi informacija

KONTAKTAI

Susisiekite su mumis

UGDYMAS NUO DARŽELINUKO IKI ABITURIENTO

Mokymasis ilgojoje mokykloje leidžia geriau pažinti vaiką, kaip besimokantįjį, ir tiksliau atliepti jo mokymo(si) poreikius. Mokinys tokios mokyklos bendruomenėje jaučiasi saugesnis ir laisvesnis, gali lengviau atskleisti savo gebėjimus.

UGDYMO PROGRAMŲ ĮVAIROVĖ

Nacionalinės: ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo
Tarptautinės: akredituotos Tarptautinio bakalaureato IB MYP (5–10 kl.), IB DP (11–12 kl.) ir šiuo metu akredituojama – IB PYP (1–4 kl.). Priešmokykliniame ugdyme vykdoma dvikalbio ugdymo programa 
Papildomos programos: biomedicinos, inžinerijos, visuomenės mokslų ir menų, socialinio emocinio ugdymo programa „LIONS QUEST“

PASIEKIMAI

2016–2023 m. kasmet pagal akademinius rezultatus Klaipėdos licėjus užima pirmą vietą tarp visų daugiau nei 360 Lietuvos gimnazijų, nedarančių mokinių atrankos.
2013–2023 m. Klaipėdos licėjaus mokiniai yra šalies ir tarptautinių olimpiadų lyderiai Klaipėdos mieste bei šalyje.

KARJERA

Klaipėdos licėjaus mokiniai sėkmingai studijuoja geriausiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose: Kembridžio universitete (JK), Edinburgo universitete (JK), Masačiusetso technologijos institute (JAV), Londono ekonomikos mokykloje, Hagos universitete (Nyderlandai), Ecole polytechnique (Paryžius, Prancūzija), Kings College London (JK), Vilniaus universitete, Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Kauno technologijos universitete ir kt.

Naujienos

Jubiliejinė ir rekordinė abiturientų laida džiugina puikiais akademiniais pasiekimais

Klaipėdos licėjaus abiturientams įteikti brandos atestatai. Šiemet – jau dešimtoji nacionalinės programos abiturientų ir trečioji tarptautinio bakalaureato diplomo programos mokinių laida. Įspūdingi mokinių pasiekimai Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vykusios brandos atestatų įteikimo ceremonijos metu mokyklos baigimo diplomai buvo įteikti išviso 37 nacionalinės ugdymo programos abiturientams. Klaipėdos licėjaus abiturientų lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų vidurkis šiemet siekia...

Brandos atestatų įteikimo iškilmės

Brandos atestatų įteikimo iškilmės Klaipėdos licėjaus abiturientams vyks liepos 13 d. (šeštadienį) 14 val. Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje (Savanorių g. 4). Kviečiame.

Klaipėdos licėjus statys naują darželį su vaiko sveikatos centru

VšĮ „Klaipėdos licėjus“ dar šiemet pradės naujojo darželio pastato statybas, kuriame veiks ir modernus vaiko sveikatos centras. Pasak licėjaus atstovų, naujojo sveikatos centro paslaugos bus plačiai prieinamos ne tik licėjaus mokiniams, bet šis bus atviras visoms miesto šeimoms. Išskirtinis projektas ne tik Klaipėdoje Vaizdingoje Klaipėdos vietoje (Kretingos g. 90) netoli Dangės upės ir Klaipėdos universiteto...
Kalba tėvai
Kalba mokiniai
Kalba mokytojai
Kalba absolventai
Kalba soc. partneriai

Alvydas Česas
Mokinio tėtis

Tai mokykla, kuri formuoja visapusišką asmenybę. Neabejotinai aukščiausio lygio žinių pateikimas ir belieka tik noras, parama, paskata tai priimti.

Mes čia suradome ne tiktai puikius mokytojus, bet ir puikią užklasinę veiklą. Mes čia suradome draugysčių ir pomėgių, kuriuos galime toliau vystyti. Mes suprantame, kad tai yra ugdymas ne tik nuo pirmos klasės, bet ir kai žmogui vyresnėse klasėse atsiranda noras ieškoti kažko daugiau.

Manyčiau, kad Klaipėdos licėjus yra ta mokykla, kuri šiandien galėtų būti pavyzdžiu Klaipėdai ne tik mokslo pasiekimais, bet ir asmenybių ugdymu.

Morta Šiaulytė
Klaipėdos licėjaus mokinė

Asmeniškai man šita mokykla tapo labai labai svarbi, kadangi skirtingai nei kitose mokyklose, kuriose aš esu buvusi, licėjuje yra labai mažos klasės, tad su mokytojais yra tikrai lengviau užmegzti asmeninį ryšį, čia yra skiriama laiko kiekvienam mokiniui individualiai. Tai labai atsispindi rezultatuose – asmeniškai mano rezultatai labai labai pakilo.

Licėjus man suteikia galimybių, kurių aš nebuvau girdėjusi – tai tarptautinio bakalaureato programa, kurioje mokausi nuo 11 klasės. Aš mokausi anglų kalba, ši programa labai skiriasi nuo to, ką siūlo kitos Lietuvos mokyklos. Tai suteikia man galimybių, kurios anksčiau man būtų nesuvokiamos.

Tarptautinio bakalaureato programa išmoko asmeninio darbo, individualaus darbo, kurio labai reikia. Licėjus suteikia puikias laboratorijas. Aš linkstu prie gamtos mokslų, tad man tai labai naudinga. Tarptautinio bakalaureato programa veda žmones į ateitį, yra labai inovatyvi, tikiuosi, kad taip ir liks ateityje.

Vaidas Pamparas
Istorijos mokytojas ekspertas

Kas beprotiškai fantastiškai išskiria Klaipėdos licėjų, o tai galiu sakyti remdamasis savo jau 32 metų mokytojiška patirtimi įvairiose mokyklose, – tai sukurta bendruomenė. Išties, ir Lietuvoje, ir Klaipėdoje yra tokia mokykla, kurioje ir tėvai, ir vaikai, ir mokytojai yra taip sujungti į bendrą nuostabiai bendraujantį bręstančių vaikų ir tam tikras pozicijas turinčių vyresnių žmonių klubą, kurioje darbas pamokų metu ar laikas pertraukų metu yra bendrystės jausmas. Tai yra labai gera.

Apie tai, kas yra mūsų Klaipėdos licėjaus bendruomenės atmosfera, manau, ateityje vienas, antras ar trečias pedagogikos mokslų magistrantas, o gal ir doktorantas rašys disertacijas.

Įkvepianti ir labai kreipianti vadyba. Nežinau, kur dar Lietuvoje galima rasti tokią vadybą. Be abejo, į vieną krūvą susitelkę savo dalykui ir jaunam bręstančiam žmogui neabejingi mokytojai, šeimų motyvacija ateiti ir mokytis, o atėjus mokytis – siekti yra trečias komponentas.

Kai juos visus kartu sudedi tai ir vadinasi Klaipėdos licėjus.

Aida Marija Bielinskaitė
Klaipėdos licėjaus absolventė

Klaipėdos licėjuje mokiausi nuo 5 klasės. Labiau džiaugiuosi, kad nuo 5 klasės mokiausi su tais mokytojais, kurie mane ruošė egzaminams ir padėjo metodiškai ruoštis iki pat galo.

Rezultatais labai džiaugiuosi, pavyko iš informacinių technologijų, matematikos bei anglų kalbos gauti šimtuką.

Manau, kad įdėtos pastangos ir darbas, kuriuo užsiėmiau visus mokslo metus tikrai atsipirko. Manau, kad tikrai buvo verta dirbti (ne taip, kaip daugelis bando ruoštis tik 11–12 klasėje) ir pradėti egzaminams ruoštis daug anksčiau, susikurti tam tikrą žinių pagrindą, kuris buvo labai reikalingas jau 11–12 klasėse.

Esminis skirtumas, kuris padėjo mums visiems augti ir tobulėti, yra licėjaus akademinė aplinka, kurioje smalsus žmogus nėra nuvertinamas ar iš jo tyčiojamasi, bet toks žmogus skatinamas augti ir tobulėti. Manau, tai padėjo daugeliui iš mūsų atsiverti ir pasiekti puikaus tikslo.

Brolis Benediktas Jurčys
Klaipėdos licėjaus dvasinis vadovas

„Aš matau visą tą virsmą, aš pažįstu tuos vaikučius, tas šeimas, kur jie auga. Pažįstu tėvelius, žinoma, ne visus, bet daug jų. Aš matau, kaip šeimos keičiasi – vaikas keičia šeimą. Pasaulis, kuriame mes gyvename, yra greitas, labai egoistiškas, o šie vaikai iš tokio pasaulio lyg atsitraukia ir pradeda galvoti apie tokius dalykus kaip teisingumas, pradeda galvoti apie saikingumą: ar tikrai visko reikia man, gal aš galiu dalintis? Jie susimąsto, ar tikrai man visada save reikia apginti melu, galbūt aš galiu būti visada tiesakalbis? Būtent tai jie gauna: išmintį, teisingumą, saikingumą – visas pagrindines doroves, taip pat ir sąžiningumą. Klaipėdos licėjus yra ta vieta, tas uostas, kur kalbama ir apie dorovę.“

Kviečiame skirti paramą

Klaipėdos licėjus padeda remti įvairias stokojančias Klaipėdos miesto įstaigas ir organizacijas. Taip pat kviečiame skirti paramą knygomis ir/ar finansinę paramą Klaipėdos licėjaus bibliotekai, 1,2 % pajamų mokesčio dalies paramą mokyklai.

Artimiausi renginiai

Šiuo metu renginių nėra.

NAUJIENLAIŠKIS

Sužinokite apie artimiausius
renginius greičiau!
Prašome palaukti...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!