Pasiekimai

2020–2021 M. M.

Dorinis ugdymas

Dorinio ugdymo olimpiada, miesto etapas, II vieta, D. Šalašavičius, 8 klasė

 

Lietuvių k.

Kauno IX forto muziejaus organizuotas meninio skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos”, išskirtinis prizas ir padėka, A. Jonkus, 5 klasė

2020 m. Kalbų kengūros Lyderių turas, nugalėtoja. G. Talijūnaitė, 5 klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams, respublikos turas, II vieta, M. Taraškus, II klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, I vieta, M. Taraškus, II klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, I vieta, U. Urbonavičiūtė, III klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, I vieta. V. Aleksandravičiūtė, IV klasė

53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Klaipėdos miesto etapas, laureatas (kalbos darbas), D. Drungilas, I klasė

53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Klaipėdos miesto etapas, laureatė (kalbos darbas), D. Župerkaitė, III klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, II vieta, G. Zinkutė, I klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, II vieta, L. Marijošiūtė, II klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, II vieta, M. Gudelytė, III klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, miesto etapas, II vieta, M. Momiroska, IV klasė

Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“, II vieta (7 kl. grupėje), L. Leonavičiūtė, 7 klasė

Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“, III vieta (8 kl. grupėje), D. Lygnugarytė, 8 klasė

Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, Nominacija ,,Filosofiškiausia knygų ekspertė”, D. Lygnugarytė, 8 klasė

Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, Nominacija ,,Knygų ekspertai- mąstytojai”, 7 kl. komanda: A. Česas, L. Leonavičiūtė, G. Tamošaitytė

Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, Nominacija ,,Knygų ekspertai- vertybių žinovai”, 8 kl. komanda: M. Eismontė, E. Mėlynytė, L. Šaltė, R. Žygus

Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, Nominacija ,,Knygų ekspertai- ateities žvalgai” , I kl. komanda: D. Drungilas, G. Zinkutė

Respublikinė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, III vieta, V. Aleknavičiūtė, IV klasė

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada, miesto etapas, III vieta, E. Jakštaitė, 8 klasė

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, miesto etapas, III vieta, D. Kozlovaitė, 7 klasė

Kalbų kengūra (lietuvių k.), Auksinės kengūros diplomai: M. Narvilaitė (5 kl.), S. Valančiūtė (5 kl.), B. Pauželis (6 kl.), E. Čebatoriūtė (7 kl.), B. Šimkutė (7 kl.), B. Gusiatina (8 kl.), E. Jakštaitė (8 kl.), L. Kazlauskas (8 kl.), D. Kurlys (8 kl.), E. Mėlynytė (8 kl.). Sidabrinės kengūros diplomai: Kupreščenkaitė (5 kl.), G. Griškevičiūtė (5 kl.), P. Čiaras (5 kl.), E. Knieta (5 kl.), A. Pargaliauskas (6 kl.), U. Gauryliūtė (6 kl.). Oranžinės kengūros diplomai: V. Berankytė (5 kl.), E. Gutauskaitė (5 kl.), B. Barkauskaitė (5 kl.), K. Safronov (5 kl.), J. Raišys (6 kl., A. Česas (7 kl.), N. Norinkevičiūtė (7 kl.), R. Pleskovas (8 kl.), K. Černuševičius (8 kl.), K. Vekteris (8 kl.), P. Varpiotas (8 kl.), R. Žygus (8 kl.)

Anglų k.

Anglų k. rašinių konkursas „Mes esame NATO”, laimėtoja, A. M. Bielinskaitė, II klasė
Anglų k. rašinių konkursas „Mes esame NATO”, laimėtojas, T. Motekaitis, II klasė
Anglų k. rašinių konkursas „Mes esame NATO”, laimėtoja, T. Selivončikaitė, II klasė
Anglų k. rašinių konkursas „Mes esame NATO”, laimėtojas, L. Zenkus, II klasė
Anglų k. rašinių konkursas „Mes esame NATO”, laimėtojas, T. Žadvydas, II klasė

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11/III gimn. kl.), miesto etapas, II vieta, M. Gudelytė, III klasė

Klaipėdos m. anglų k. konkursas 9–10 kl., II vieta, J. Cėpla, I klasė

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11/III gimn. kl.), miesto etapas, III vieta, V. Balčiūnaitė, III klasė

Kalbų kengūra (anglų k.), Auksinės kengūros diplomai: V. Berankytė (5 kl.), E. Gutauskaitė (5 kl.), V. M. Nazarovaitė (5 kl.), E. Knieta (5 kl.), K. Safronov (5 kl.), A. Andriulionytė (5 kl.), I. Kožuchar (5 kl.), V. Motekaitytė (5 kl.), A. Pargaliauskas (6 kl.), U. Gauryliūtė (6 kl.), A. A. Dargytė (7 kl.), A. Dragūnaitė (7 kl.), K. Savickaitė (I kl.). Sidabrinės kengūros diplomai: B. Barkauskaitė (5 kl.), G. Zinkutė (I kl.). Oranžinės kengūros diplomai: G. Lukonaitė (5 kl.), E. Sokolova (5 kl.)

Rusų k.

Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. dailyraščio konkurse „Rusiškai rašome taisyklingai ir gražiai”, I vieta (5–6 kl. grupėje), I. Kožuchar,  5 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. dailyraščio konkurse „Rusiškai rašome taisyklingai ir gražiai”, III vieta (5–6 kl. grupėje), D. Pužauskas,  6 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. dailyraščio konkurse „Rusiškai rašome taisyklingai ir gražiai”, II vieta (7–8 kl. grupėje), E. Čebatoriūtė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. dailyraščio konkurse „Rusiškai rašome taisyklingai ir gražiai”, II vieta (9–10 kl. grupėje), G. Zinkutė,  I klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. dailyraščio konkurse „Rusiškai rašome taisyklingai ir gražiai”, II vieta (11–12 kl. grupėje), D. Župerkaitė, III klasė
Klaipėdos miesto mokinių epistolinio rašinio rusų (užsienio) kalba konkursas, II vieta (6–8 kl. grupėje), I. Kožuchar, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokinių epistolinio rašinio rusų (užsienio) kalba konkursas, III vieta (6–8 kl. grupėje), E. Čebatoriūtė, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokinių epistolinio rašinio rusų (užsienio) kalba konkursas, II vieta (I–II kl. grupėje), G. Zinkutė, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių epistolinio rašinio rusų (užsienio) kalba konkursas, III vieta (I–II kl. grupėje), A. Slabenko, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių epistolinio rašinio rusų (užsienio) kalba konkursas, I vieta (III–IV kl. grupėje), S. Puzemskaja, IV klasė

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) k. olimpiada, miesto etapas, I vieta, S. Puzemskaja, IV klasė

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) k. olimpiada, miesto etapas, II vieta, A. Kožuchar, III klasė

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) k. olimpiada, miesto etapas, II vieta, J. Špric, III klasė

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) k. olimpiada, I vieta, E. Sekač, 8 klasė

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, I vieta, S. Puzemskaja, III klasė

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, II vieta, A. Kožuchar, II klasė

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, II vieta, J. Špric, III klasė

Kalbų kengūra (rusų k.), Auksinės kengūros diplomai: G. Zinkutė (I kl.), A. Slabenko (I kl.)

Matematika

Klaipėdos miesto 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas”, I vieta, E. Knieta, 5 klasė

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, I vieta, E. Knieta, 5 klasė

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, I vieta, E. Čebatoriūtė, 7 klasė

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Klaipėdos miesto etapas, I vieta (I kl. grupėje), V. J. Virbalas, I klasė

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Klaipėdos miesto etapas, I vieta (III kl. grupėje), A. Jučas, III klasė

Klaipėdos miesto 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas”, II vieta, K. Safronov, 5 klasė

Klaipėdos miesto 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas”, II vieta, B. Pauželis, 6 klasė

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, II vieta, B. Šimkutė, 7 klasė

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Klaipėdos miesto etapas, II vieta (III kl. grupėje), V. Stankevičius, III klasė

Klaipėdos miesto 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, U. Gauryliūtė, 6 klasė

Klaipėdos miesto 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, L. Žyliūtė, 8 klasė

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, III vieta, K. Safronov, 5 klasė

Antroji Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti, regiono turas, III vieta (7 kl. grupėje), E. Čebatoriūtė, 7 klasė

Klaipėdos miesto 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, E. Čebatoriūtė, 7 klasė

Antroji Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti, III vieta (7 kl. grupėje), E. Čebatoriūtė, 7 klasė

32-asis nacionalinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, III vieta, N. Narmontaitė, IV klasė

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Klaipėdos miesto etapas, II vieta (IV kl. grupėje), N. Narmontaitė, IV klasė

69-oji Lietuvos matematikos olimpiada, respublikos etapas, III vieta, J. Jučas, III klasė

Matematikos konkursas „Kengūra“, mokiniai, patekę į Lietuvos geriausiųjų 50-uką savo amžiaus grupėje: E. Knieta (5 kl.), V. Paulauskas (I kl.), J. Viršilas (II kl.), T. Žadvydas (II kl.), I. Engelaitis (II kl.), L. Zenkus (II kl.), T. Motekaitis (II kl.), D. Kemundris (II kl.), A. Jučas (III kl.), J. Jučas (III kl.), U. Urbonavičiūtė (III kl.), V. Stankevičius (III kl.), T. Lengvinas (IV kl.), K. Tolys (IV kl.), N. Šliuoža (IV kl.), A. Tamašauskas (IV kl.), L. Mintautiškis (IV kl.), L. Runelis (IV kl.), P. Oželis (IV kl.), K. Arys (IV kl.), N. Narmontaitė (IV kl.), D. Montvila (IV kl.)

Matematikos konkursas „Kengūra“, mokiniai, patekę į Klaipėdos m. geriausiųjų 10-uką savo amžiaus grupėje: E. Knieta (5 kl.), V. Berankytė (5 kl.), U. Gauryliūtė (6 kl.), B. Šimkutė (7 kl.), E. Čebatoriūtė (7 kl.), F. Stadalninkas (8 kl.), G. Andriuškevičius (8 kl.), T. Kemundris (8 kl.), V. Paulauskas (I kl.), J. Viršilas (II kl.), T. Žadvydas (II kl.), T. Motekaitis (II kl.), I. Engelaitis (II kl.), D. Kemundris (II kl.), L. Zenkus (II kl.), A. Vaisman (II kl.), U. Gedvilaitė (II kl.), A. M. Bielinskaitė (II kl.), A. Jučas (III kl.), J. Jučas (III kl.), Urbonavičiūtė (III kl.), V. Stankevičius (III kl.), T. Lengvinas (IV kl.), K. Tolys (IV kl.), N. Šliuoža (IV kl.), A. Tamašauskas (IV kl.), L. Mintautiškis (IV kl.), L. Runelis (IV kl.), P. Oželis (IV kl.), K. Arys (IV kl.), N. Narmontaitė (IV kl.)

Geografija

Klaipėdos miesto orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, Mikrosprinto rungtis, I vieta (8–12 kl. grupėje), II-okų komanda: T. Motekaitis, L. Marijošiūtė, I. Pocevičiūtė, I. Engelaitis, D.  Kemundris
Klaipėdos miesto orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, Senamiesčio skulptūrų ralio rungtis, I vieta (5–7 kl. grupėje), 7-okų komanda: K. Stulpinas, U. Aušraitė, B. Šimkutė, A. Beniušytė, A. Maziliauskaitė

Klaipėdos miesto orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, Senamiesčio skulptūrų ralio rungtis, II vieta (8–12 kl. grupėje), 8-okų komanda: L. Kazlauskas, D. Kurlys, A. Selezniovaitė, A. Pajanok, K. Černuševičius
Klaipėdos miesto orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, Senamiesčio skulptūrų ralio rungtis, II vieta (5–7 kl. grupėje), 6-okų komanda: U. Gauryliūtė, S. Stankus, A. Vainorius, M. Tumšys, V. A. Virbalas

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, I vieta, D. Oželytė, I klasė

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, I vieta, D. Montvila, IV klasė

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, II vieta, L. Kazlauskas, 8 klasė

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, II vieta, L. Marijošiūtė, II klasė

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, II vieta, K. Lamakinaitė, IV klasė

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, III vieta, K. Stulpinas, 7 klasė

Nacionalinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, III vieta, E. Čebatoriūtė, 7 klasė

Europos pinigų viktorina, nacionalinis turas, III vieta, 8 kl. komanda: R. Žygus, L. Žyliūtė, M. Jučas

Klaipėdos krašto 8 klasių mokinių profesoriaus Stasio Vaitekūno geografijos olimpiada, II vieta, R. Žygus, 8 klasė

33-ioji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, D. Montvila, IV klasė

International youth forum for sustainable tourism vision 2030, I vieta, komanda: P. Kazlauskas, G. Nolle, IB DB klasė

International youth forum for sustainable tourism vision 2030, II vieta, P. Kazlauskas, 8 klasė

Istorija

Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), I vieta (10 kl. grupėje), M. Kratkovski, II klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), I vieta (11 kl. grupėje), R. Radajevas, III klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), I vieta (11 kl. grupėje), U. Urbonavičiūtė, III klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), II vieta (11 kl. grupėje), S. Puzemskaja, III klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), II vieta (11 kl. grupėje), V. Stankevičius, III klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), II vieta (11 kl. grupėje), A. Gečaitė, III klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), I vieta (12 kl. grupėje), D. Bubelytė, IV klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), II vieta (12 kl. grupėje), V. Bitinaitė, IV klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), II vieta (12 kl. grupėje), M. Momiroska, IV klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), II vieta (12 kl. grupėje), K. Lamakinaitė, IV klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, V. Stankevičius, III klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, D. Bubelytė, IV klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, M. Momiroska, IV klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, U. Urbonavičiūtė, III klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, S. Puzemskaja, III klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, R. Radajevas, III klasė

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, A. Gečaitė, III vieta

Istorijos kengūra, Oranžinės kengūros diplomai: B. Pauželis (6 kl.), M. Simutis (6 kl.)

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių istorijos dalykinė olimpiada, I vieta, R. Žygus, 8 klasė

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių istorijos dalykinė olimpiada, III vieta. L. Kazlauskas, 8 klasė

Informacinės technologijos, robotika

Klaipėdos Lego robotų varžybos „Robokopa 2020”, I vieta, M. Jučas, 8 klasė
Lietuvos respublikos Konstitucijos žinovo konkursas (miesto etapas), I vieta (10 kl. grupėje), M. Kratkovski, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta  (5 kl. grupėje), E. Knieta, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta  (7 kl. grupėje), B. Šimkutė, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta  (8 kl. grupėje), R. Razmaitė, 8 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta  (8 kl. grupėje), F. Stadalninkas, 8 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), II vieta (6 kl. grupėje), M. Simutis, 6 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), II vieta (7 kl. grupėje), I. Kuprytė, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), III vieta (6 kl. grupėje), B. Pauželis, 6 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), III vieta (8 kl. grupėje), E. Sekač, 8 klasė 
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), III vieta (8 kl. grupėje), D. Kurlys, 8 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta (I kl. grupėje), E. Cechanavičiūtė, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta (II kl. grupėje), T. Žadvydas, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta (III kl. grupėje), A. Jučas, III klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), I vieta (IV kl. grupėje), N. Narmontaitė, IV klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), II vieta (I kl. grupėje), E. Gerasimov, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), II vieta (II kl. grupėje), J. Viršilas, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), II vieta (III kl. grupėje), U. Urbonavičiūtė, III klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), II vieta (IV kl. grupėje), P. Oželis, IV klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.), III vieta (I kl. grupėje), V. Paulauskas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.),  III vieta (II kl. grupėje), L. Zenkus, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.),  III vieta (III kl. grupėje), J. Jučas, III klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (Klaipėdos m.),  III vieta (IV kl. grupėje), K. Arys, IV klasė
32-oji mokinių informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (11 kl. grupėje), A. Jučas, III klasė
32-oji mokinių informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (9 kl. grupėje), E. Cechanavičiūtė, I klasė
32-oji mokinių informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (8 kl. grupėje), L. Žyliūtė, 8 klasė
Informatikos olimpiados III etapas, I vieta (11 kl. grupėje), A. Jučas, III klasė
Informatikos olimpiados III etapas, III vieta (8 kl. grupėje), K. Černuševičius, 8 klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, I vieta šalyje ir I vieta savivaldybėje, T. Žadvydas, II klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II vieta šalyje ir I vieta savivaldybėje, N. Narmonaitė, IV klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, I vieta savivaldybėje, E. Cechanavičiūtė , I klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, I vieta savivaldybėje, U. Urbonavičiūtė, III klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II vieta savivaldybėje, J. Viršilas, II klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II vieta savivaldybėje, P. Oželis, IV klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, III vieta savivaldybėje, N. Sadaunykas, I klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, III vieta savivaldybėje, T. Motekaitis, II klasė
Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, III vieta savivaldybėje, N. Šliuoža, IV klasė

32-oji informatikos olimpiada, finalinis etapas, sidabro medalis (II vieta, 11 kl. grupėje), A. Jučas, III klasė

Respublikinis komandinis konkursas „IT varžybos – 2021”, I vieta (7–9 kl. grupėje), 8 kl. komanda: R. Žygus, M. Baitas, D. Lygnugarytė, L. Žyliūtė

Baltijos šalių olimpiada, aukso medalis, A. Jučas, III klasė

Biologija

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), respublikos etapas, I vieta, M. Taraškus, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, M. Taraškus, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, V. Jakovlevaitė, I klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, G. Trakytė, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, M. Gudelytė, III klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, V. Aleknavičiūtė, IV klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, II vieta, M. Tamašauskas, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, II vieta, J. Viršilas, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, II vieta, A. Vaisman, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, II vieta, M. Šiaulytė, II klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, III vieta, U. Šimonytė, I klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, III vieta, N. Norvilytė, III klasė

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, III vieta, U. Stankutė, IV klasė

5-oji Lietuvos 5–8 klasių biologijos (STEAM) olimpiada, II vieta (5–6 kl. grupėje), U. Gauryliūtė, 6 klasė

5-oji Lietuvos 5–8 klasių biologijos (STEAM) olimpiada, III vieta (5–6 kl. grupėje), A. Samuilovas, 5 klasė

5-oji Lietuvos 5–8 klasių biologijos (STEAM) olimpiada, II vieta (7–8 kl. grupėje), E. Čebatoriūtė, 7 klasė

5-oji Lietuvos 5–8 klasių biologijos (STEAM) olimpiada, III vieta (7–8 kl. grupėje), E. Mėlynytė, 8 klasė

2020–2021 mokslo metų 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, III vieta (6 kl. grupėje), U. Gauryliūtė, 6 klasė

2020–2021 mokslo metų 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, III vieta (7 kl. grupėje), E. Čebatoriūtė, 7 klasė

Fizika

Prof. K. Baršausko fizikos konkursas moksleiviams, I vieta (10 kl. grupėje), J. Viršilas, II klasė

32-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, Švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomas, A. Pauliukėnas, 8 klasė

32-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, Švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomas, J. Viršilas, II klasė

Prof. K. Baršausko fizikos konkursas moksleiviams, III vieta (8 kl. grupėje), R. Žygus, 8 klasė

Respublikinis K. Baršausko fizikos turnyras, kartu su komanda III vieta, R. Žygus, 8 klasė
Prof. K. Baršausko fizikos konkursas moksleiviams, III vieta (11 kl. grupėje), J. Jučas, III klasė

32-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomas, U. Urbonavičiūtė, III klasė

32-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomas, T. Danilevičius, IV klasė

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etapas, I vieta, J. Viršilas, II klasė

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etapas, II vieta, T. Žadvydas, II klasė

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etapas, II vieta, T. Danilevičius, IV klasė

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etapas, III vieta, U. Urbonavičiūtė, III klasė

19-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomas; 18-osios Lietuvos mokinių astronomijos olimpiados laureato vardas ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos laureato diplomas. Deleguojamas į 25-ąją tarptautinę astronomijos olimpiadą, kuri planuojama Italijoje, T. Žadvydas, II klasė

19-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomas; 18-osios Lietuvos mokinių astronomijos olimpiados laureato vardas ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos laureato diplomas. Deleguojamas į 25-ąją tarptautinę astronomijos olimpiadą, kuri planuojama Italijoje, J. Viršilas, II klasė

19-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštas, E. Skuodas, IV klasė

Klaipėdos miesto 8 klasių jaunųjų fizikų olimpiada, I vieta, R. Žygus, 8 klasė

Klaipėdos miesto 8 klasių jaunųjų fizikų olimpiada, II vieta, K. Černuševičius, 8 klasė

Chemija

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, J. Viršilas, II klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, V. J. Virbalas, I klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, A. Vaiman, II klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, K. Arys, IV klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta (IV kl. grupėje), T. Danilevičius, IV klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, T. Danilevičius, IV klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), II vieta (II kl. grupėje), J. Viršilas, II klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, R. Milkintaitė, I klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, P. Oželis, IV klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), III vieta, V. J. Virbalas, I klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, M. Tamašauskas, II klasė

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, G. Trakytė, II klasė

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, D. Kurlys, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, R. Žygus, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, K. Černuševičius, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, L. Kazlauskas, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, D. Lygnugarytė, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, E. Mėlynytė, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, L. Statkevičiūtė, 8 klasė
Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuota Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, diplomas, L. Žyliūtė, 8 klasė

Klaipėdos miesto 8 kl. chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis”, III vieta, R. Žygus, 8 klasė

Muzika

Tarptautinis konkursas „Galaktika” (Baltarusijoje), I vieta, J. Žvaliauskas, II klasė
Tarptautinis konkursas Online Festival-Contest  „All colours of Art” (Italija), I vieta, G. Zinkutė, I klasė

Online Festival-Contest  „All colours of Art” (Italija), I vieta, G. Zinkutė, I klasė

International online contest „Music box”, I vieta (15–17 m. grupėje), G. Zinkutė, I klasė

Tarptautinis virtualus muzikos festivalis-konkursas „Winter Stars”, I vieta (15–19 m. grupėje), G. Zinkutė, I klasė

IV International of the New Performers COMPETITION „Winter Fairytale“, Kategorijoje „Instrumentinė muzika” laimėtas Grand prix (15–17 grupėje), G. Zinkutė, I klasė

Tarptautinis konkursas „Winter Reval Fest 2021″, I vieta, O. Daujotaitė, I klasė

Tarptautinis konkursas „Magic birthday of Art”, I vieta, O. Daujotaitė, I klasė

Tarptautinis konkursas „Galaktika”, I vieta, J. Žvaliauskas, II klasė

Tarptautinis konkursas International online contest „Music box“, I vieta, J. Žvaliauskas, II klasė

IX respublikinė muzikos olimpiada, I vieta (9–12 kl. grupėje), J. Žvaliauskas, II klasė

IX respublikinė muzikos olimpiada, miesto turas,  I vieta (9–12 kl. grupėje), J. Žvaliauskas, II klasė

International online contest „Online wave”, II vieta (13–15 m. grupėje), G. Zinkutė, I klasė

Tarptautinis konkursas „Magic birthday of Art”, II vieta, D. Drungilas, I klasė

Tarptautinis virtualus muzikos festivalis-konkursas „Winter Stars”, II vieta (15–19 m. grupėje), O. Daujotaitė, I klasė

Klaipėdos apskrities gimnazijų konkursas „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą”, II vieta, O. Daujotaitė, I klasė

Tarptautinis konkursas „Paints of the Spanish Sun”, I vieta, G. Zinkutė, I klasė

Tarptautinis konkursas „The world of Art”, I vieta, J. Žvaliauskas, II klasė

Tarptautinis konkursas „The world of Art”, I vieta, G. Zinkutė, I klasė

Tarptautinis konkursas „The world of Art”, II vieta, O. Daujotaitė, I klasė

Tarptautinis konkursas „The world of Art”, II vieta, D. Drungilas, I klasė

International festival online competition „Portugal Art Carnaval“, I vieta, S. Puzemskaja, III klasė

Tarptautinis konkursas „Mamai” (Lietuva) , II vieta, duetas: G. Zinkutė ir D. Drungilas, I klasė

Dailė

Tarptautinis jaunimo menų festivalis (Bulgarija), I vieta , G. Zinkutė, I klasė

2019–2020 M. M.

Dorinis ugdymas

8 kl. dorinio ugdymo olimpiada, I vieta, G. Titliūtė, 8 klasė
8 kl. dorinio ugdymo olimpiada, II vieta, D. Oželytė, 8 klasė

Filologija

52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, laureatė, kalbos sekcijos tiriamasis darbas, D. Župerkaitė, II klasė
52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, laureatas, vertimo sekcija, K. Tolys, III klasė
52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, laureatė, vertimo sekcija, P. Plačenytė
52-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomas už labai gerą kalbos darbą, D. Župerkaitė, II klasė

Lietuvių k.

Lietuvių k. ir literatūros olimpiada, II vieta, E. Mikutaitė, IV klasė
Lietuvių k. ir literatūros olimpiada, II vieta, V. Aleknavičiūtė, III klasė
 

Anglų k.

SCRABBLE konkursas, I vieta anglų k. ture, komanda: L. Marijošiūtė, J. Žvaliauskas, M. Tamašauskas, I klasė
Klaipėdos miesto 8-ų klasių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas “School strike for climate” by Greta Thunberg. Is it a proper way to protest?”, III vieta, D. Drungilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto gimnazijų I–IV klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas, I vieta, V. Balčiūnaitė, II klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), miesto etapas, II vieta, D. Bubelytė, III klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), miesto etapas, II vieta, M. Momiroska, III klasė
Anglų kalbos konkursas (9–10 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, M. Gudelytė, II klasė
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai–diplomantai:
A. Vainorius (5 kl.), A. Berleta (5 kl.), A. Pargaliauskas (5 kl.), A. Bielinskas (5 kl.), A. Zbarauskaitė (5 kl.), B. Štrimaitytė (5 kl.), B. Dargis (5 kl.), B. Pauželis (5 kl.), D. Alšauskas (5 kl.), D. Mikalauskas (5 kl.), D. Pužauskas (5 kl.), E. Mėšletys (5 kl.), E. Kitrytė (5 kl.), E. Prekevičius (5 kl.), G. Jakštaitė (5 kl.), G. Katkevičiūtė (5 kl.), G. Nagreckaitė (5 kl.), H. Butkus (5 kl.), I. Mačiulskytė (5 kl.),  J. Raišys (5 kl.), K. Bertužis (5 kl.), L. Mukasejevas (5 kl.), M. Repšas (5 kl.), M. Jakštas (5 kl.), M. Simutis (5 kl.), M. Kaminskaitė (5 kl.), D. Pužauskas (5 kl.), R. Bernotas (5 kl.), R. Rupeika (5 kl.), R. Rutkauskaitė (5 kl.), S. Stankus (5 kl.), S. Balčikonytė (5 kl.), S. Pleskovas (5 kl.), T. Skarbalius (5 kl.), U. Gaurilovaitė (5 kl.), U. Gauriliūtė (5 kl.), (5 kl.), V. A. Virbalas (5 kl.), E. Auksoriūtė (7 kl.), E. Stasytytė (8 kl.), G. Zinkutė (8 kl.), I. Piliutis (8 kl.), J. Tomkevičius (8 kl.), V. J. Virbalas (8 kl.), D. Oželytė (8 kl.), D. Drungilas (8 kl.), G. Gasilionytė (6 kl.), G. Bartkevičius (6 kl.), L. Gudelytė (6 kl.), M. Eimutis (6 kl.), R. L. Skutulas (6 kl.), A. Fedorenko (8 kl.), A. Mokina (8 kl.), M. Albertyan (8 kl.), R. Benikas (I kl.), L. Marijošiūtė (I kl.), I. Norkutė (I kl.), M. Tamašauskas (I kl.), G. Trakytė (I kl.)

Rusų k.

Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta (7–8 kl. grupėje), D. Lygnugarytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta  (I–II kl. grupėje), L. Tarozaitė, I klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, I vieta (6 kl. grupėje), G. Pidlužnyj, 6 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta  (7–8 kl. grupėje), V. Vetrovaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, I vieta (I–II kl. grupėje), D. Župerkaitė, II klasė
Klaipėdos rusų kalbos  mokytojų ir Kaliningrado E. Kanto universiteto dėstytojų inicijuotas IX skaitovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai”, II vieta (6–8 kl. grupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
Klaipėdos rusų kalbos  mokytojų ir Kaliningrado E. Kanto universiteto dėstytojų inicijuotas IX skaitovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai”, I vieta (I–II kl. grupėje), J. Žvaliauskas, I klasė
Klaipėdos rusų kalbos  mokytojų ir Kaliningrado E. Kanto universiteto dėstytojų inicijuotas IX skaitovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai”, I vieta (III–IV kl. grupėje), K. Lamakinaitė, III klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkurse „Laiškas Seneliui Šalčiui“  2019 m., I vieta (7–8 kl. grupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
Lietuvos 10–11 klasių mokinių 27-oje  rusų (užsienio) kalbos olimpiada (miesto turas), I vieta, S. Puzemskaja, II klasė
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai–diplomantai:
M. Šiaulytė (I kl.), L. Tarozaitė (I kl.), K. Stulpinas (6 kl.), O. Daujotaitė (8 kl.), D. Oželytė (8 kl.), I. Piliutis (8 kl.), G. Zinkutė (8 kl.), A. Dabašinskaitė (I kl.), L. Marijošiūtė (I kl.) I. Norkutė Ieva (I kl.) E. Ringytė (I kl.), L. Mintautiškis (III kl.), N. Šliuoža (III kl.), A. Tamašauskas (III kl.)
Lietuvos mokinių XXVII respublikinėje rusų (užsienio) k. olimpiada, I laipsnio diplomas, S. Puzemskaja, II klasė

Vokiečių k.

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, miesto etapas, II vieta, M. Petrauskas, III klasė
Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, miesto etapas, III vieta, P. Viršilaitė, III klasė
Nacionalinė vokiečių kalbos olimpiada, III vieta (B1 lygis), M. Petrauskas, III klasė
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai–diplomantai:
F. Stadalninkas (7 kl.), D. Drungilas (8 kl.), N. Sadaunykas (8 kl.), V. Paulauskas (8 kl.), A. Janušonytė (I kl.), G. Trakytė (I kl.)

Prancūzų k.
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtoja–diplomantė: M. Matulionytė (8 kl.)

Matematika

Tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti, I vieta (I–II kl. grupėje), komanda
Tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti, II vieta (III–IV kl. grupėje), komanda
Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti, I vieta, B. Pauželis, 5 klasė
5–8 klasių NMA matematikos olimpiada, III vieta (5 kl. grupėje), B. Pauželis, 5 klasė
5–8 klasių NMA matematikos olimpiada, III vieta (7 kl. grupėje), F. Stadalninkas, 7 klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, J. Viršilas, I klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, N. Narmontaitė, III klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, A. Jučas, II klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, J. Jučas, II klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, K. Gramba, IV klasė
31-asis Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta, A. Vaisman, I klasė
31-asis Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, III vieta, A. Jučas, II klasė
31-asis Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, III vieta, J. Jučas, II klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas „Gudručiai”, II vieta, B. Pauželis, 5 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, III vieta (5 kl. grupėje), B. Pauželis, 5 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, II vieta (6 kl. grupėje), B. Šimkutė, 6 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, III vieta (6 kl. grupėje), R. Kruopys, 6 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, II vieta (7 kl. grupėje), F. Stadalininkas, 7 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, III vieta (8 kl. grupėje), V. J. Virbalas, 8 klasė
Lietuvos respublikinio matematikos ir lietuvių k. konkurso „Uždavinys eilėraštyje“, specialioji nominacija už kūrybinių aktualijų sklaidą (9–10 kl. grupėje), R. Radajevas, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Pateko į Lietuvos 50-uką:
B. Pauželis (5 kl.) – 1 vieta, T. Žadvydas (I kl.) – 8 vieta, J. Viršilas (I kl.) – 29 vieta, A. Vaisman (I kl.) – 38 vieta, I. Engelaitis (I kl.) – 40 vieta, T. Motekaitis (I kl.) – 40 vieta, A. M. Bielinskaitė (I kl.) – 46 vieta, U. Urbonavičiūtė (II kl.) – 6 vieta, J. Jučas (II kl.) – 8 vieta, A. Jučas (II kl.) – 9 vieta, V. Stankevičius (II kl.) – 15 vieta, N. Narmontaitė (III kl.) – 11 vieta, P. Oželis (III kl.) – 29 vieta, K. Arys (III kl.) – 30 vieta, V. Aleknavičiūtė (III kl.) – 38 vieta, T. Danilevičius (III kl.) – 45 vieta

Chemija

58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, J. Viršilas, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, T. Danilevičius, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, K. Arys, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, K. Semėnas, IV klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, A. Vaisman, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, P. Oželis, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, A. M. Bielinskaitė, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, J. Jučas, II klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, S. Varoneckaitė, II klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, R. Kičiatovaitė, III klasė
Klaipėdos licėjaus chemijos konkursas I–II kl. mokiniams, I vieta (II kl. grupėje), U. Urbonavičiūtė, II klasė
Klaipėdos licėjaus chemijos konkursas I–II kl. mokiniams, II vieta (I kl. grupėje), A. M. Bielinskaitė, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, I laipsnio diplomas, J. Viršilas, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, I laipsnio diplomas, T. Danilevičius, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, II laipsnio diplomas, A. Vaisman, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, III laipsnio diplomas, K. Semėnas, IV klasė
Tarptautinė chemijos olimpiada, pagyrimo raštas, T. Danilevičius, III klasė

Gamtos mokslai, ekologija

11 gamtos mokslų olimpiada, I vieta, J. Viršilas, I klasė
11 gamtos mokslų olimpiada, II vieta, T. Žadvydas, I klasė
11 gamtos mokslų olimpiada, II vieta, A. Vaisman, I klasė
Pateko į 16-ąją tarptautinę jaunių gamtos mokslų olimpiadą (Katare), J. Viršilas, A. Vaisman, I klasė
16-oji Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, J. Viršilas, I klasė
16-oji Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, A. Vaisman, I klasė
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotas Meninės raiškos konkursas „Klimato kaitos atspindžiai“, nugalėtoja (piešinio kategorijoje), R. Jonaitytė, 8 klasė

Biologija

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, M. Taraškus, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, J. Viršilas, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, A. Vaisman, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, M. Tamašauskas, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, M. Gudelytė, II klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, V. Aleknavičiūtė, III klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, K. Semėnas, IV klasė
4-oji Vakarų Lietuvos gamtos mokslų – biologijos olimpiada (5–8 kl.), III vieta (7 kl. grupėje), F. Stadalninkas, 7 klasė

Fizika

68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, A. Vaisman, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, T. Danilevičius, III klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta (II klasių grupėje), J. Viršilas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, A. Jučas, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, T. Žadvydas, I klasė
31-ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III vieta (9 kl. grupėje), T. Žadvydas, I klasė
31-ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III vieta (10 kl. grupėje), U. Urbonavičiūtė, II klasė
18-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, I vieta, J. Viršilas, I klasė
18-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, III vieta, T. Žadvydas, I klasė
Europos fizikos olimpiada, pagyrimo raštas, T. Danilevičius, III klasė

Geografija

Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, I vieta, 6–7 kl. komanda
Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, III vieta, I kl. komanda
Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos “Senamiesčio mikrosprintas“, II vieta, I kl. komanda
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, aukso medalis, K. Stulpinas, 6 klasė
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, sidabro medalis, K. Arys, III klasė
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, bronzos medalis, L. Kazlauskas, 7 klasė
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, bronzos medalis, A. M. Bielinskaitė, I klasė
32-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, V. Stankevičius, II klasė
XXXII Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, bronzos medalis ir II vieta (9–10 kl. grupėje), V. Stankevičius, II klasė

Istorija

Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (10 kl. grupėje), V. Balčiūnaitė, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (12 kl. grupėje), E. Mikutaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (9 kl. grupėje), M. Kratkovski, I klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (10 kl. grupėje), J. Špric, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (12 kl. grupėje), K. Gramba, IV klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (10 kl. grupėje, E. Vaitiekutė, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (10 kl. grupėje), R. Radajevas, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (11 kl. grupėje), D. Bubelytė, III klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (12 kl. grupėje), M. Petravičius, IV klasė
Respublikinės prokuratūros konkursas „Pažink LR Konstituciją”, Klaipėdos miesto etapas, I vieta, E. Mikutaitė, IV klasė
Konkursas „1923 m. Klaipėdos sukilimas“, 8 kl. mokinių komanda, II vieta
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, E. Mikutaitė, IV klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, M. Petravičius, IV klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, K. Gramba, IV klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, D. Bubelytė, III klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, M. Šiaulytė, I klasė

Informacinės technologijos

Konkursas “Išmanioji diena – 2019”, I vieta, J. Jučas, II klasė
Konkursas “Išmanioji diena – 2019”, III vieta, A. Jučas, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), I vieta (7 kl. grupėje), D. Kurlys, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), I vieta (8 kl. grupėje), E. Cechanavičiūtė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (7 kl. grupėje), E. Sekač, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (I kl. grupėje), T. Žadvydas, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (III kl. grupėje), P. Oželis, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), III vieta (5 kl. grupėje), M. Gudauskaitė, 5 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, II vieta (II kl. grupėje respublikoje) ir I vieta (II kl. grupėje mieste), U. Urbonavičiūtė, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, III vieta (III kl. grupėje respublikoje) ir I vieta (III kl. grupėje mieste), N. Narmontaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, II vieta (III kl. grupėje mieste), P. Oželis, III klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, B. Deščeras, 7 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, D. Kasnauskas, 8 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, T. Žadvydas, I klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, A. Jučas, II klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, L. Žyliūtė, 7 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, E. Cechanivičiūtė, 8 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, K. Vekteris, 7 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, A. Vaisman, I klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, III vieta Lietuvoje ir I vieta regione, T. Žadvydas, I klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, I vieta regione, P. Oželis, III klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, I vieta regione, U. Urbonavičiūtė, II klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, I vieta regione, K. Gramba, IV klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, II vieta regione, L. Tarozaitė, I klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, II vieta regione, A. Jučas, II klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, II vieta regione, K. Arys, III klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, III vieta regione, U. Gedvilaitė, I klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, III vieta regione, A. M. Bielinskaitė, I klasė
Konkursas „Bebras”, II etapas, III vieta regione, D. Montvila, III klasė
31-oji informatikos olimpiada (atrankinis Lietuvos etapas), I vieta, A. Jučas, II klasė
31-oji informatikos olimpiada (atrankinis Lietuvos etapas), I vieta, T. Žadvydas, I klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursas (Žemaitijos regionas), II vieta, D. Lygnugarytė, 7 klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursas (Žemaitijos regionas), III vieta, E. Cechanavičiūtė, 8 klasė
Konkursas „IT-varžybos 2020″, I vieta, komanda
31-oji Lietuvos informatikos olimpiada, III vieta (10 kl. grupėje), Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomas, A. Jučas, II klasė

Robotika

KMSC FLL varžybos „Mero taurei“ laimėti, I vieta, komanda

Muzika

VIII respublikinė muzikos olimpiada, miesto turas, I vieta (9–12 kl. grupėje), J. Žvaliauskas, I klasė
VIII respublikinė muzikos olimpiada, miesto turas, III vieta (6–8 kl. grupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
VIII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, I vieta ir aukso medalis (6–8 kl. gupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
VIII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, II vieta ir sidabro medalis (9–12 kl. gupėje), J. Žvaliauskas, I klasė

Ekonomika

Viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, komandos pateko į II etapą, II, IV kl.

Šachmatai

2019–2020 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių “Mero taurė” šachmatų varžybos, III vieta, 4–6 kl. mokinių komanda

Fizinis ugdymas

Lietuvos lėkščiasvydžio moksleivių čempionatas, komanda, čempionė
Klaipėdos miesto „Ladygolas” U-16, merginų komanda, čempionė
Klaipėdos m. mokyklų stalo teniso varžybose „Mero taurei“ laimėti, II vieta, mergaičių komanda
Klaipėdos m. mokyklų stalo teniso varžybose „Mero taurei“ laimėti, III vieta, berniukų komanda
2019–2020 mokslo metų Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių merginų badmintono komandinės varžybos, I vieta, komanda
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, I vieta, Justinas Jučas, II klasė
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, III vieta, Urtė Aušraitė, 6 klasė
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, III vieta, Ernandas Adomavičius, 6 klasė
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, III vieta, Neda Narmontaitė, III klasė

2018–2019 M. M.

Lietuvių k.

51-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, laureatė, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškoms mokykloms (9–12 kl.
), Klaipėdos miesto etapas, II vieta (11–12 kl. grupėje), Eglė Noreikaitė, IV klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškoms mokykloms (9–12 kl), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, (9–10 kl. grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2019“, II vieta, Dangė Lygnugarytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas, III vieta, Konstantinas Černuševičius, 6 klasė
Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, II vieta, Eglė Noreikaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, Žodžio galios ekspertų vardas (5–6 kl. grupėje), komanda
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, Originaliausių ekspertų vardas (5–6 kl. grupėje), komanda
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”, I vieta (7–8 kl. grupėje), komanda
Lietuvos mokinių Jaunųjų filologų konkursas, II laipsnio diplomas, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
13-asis meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“, laureatas, Konstantinas Černuševičius, 6 klasė

Užsienio kalba (anglų)

Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, I vieta (5–6 klasių grupėje), Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, II vieta (7–8 klasių grupėje) Dominykas Drungilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto I–IV gimnazijos klasių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas, I vieta (I–II klasių grupėje), Rokas Norvaišas, I klasė
Klaipėdos miesto mokyklų aštuntų klasių mokinių viešojo kalbėjimo konkursas „My biggest concern for the future is…”, III vieta, Liepa Mockutė, 8 klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (miesto etapas), II vieta, Emilė Mikutaitė, III klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Matas Petravičius, III klasė
Anglų kalbos konkursas  (9–10 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Urtė Stankutė, II klasė
2019 m. Lietuvos mokinių anglų k. olimpiada, III vieta (11 kl. grupėje), Emilė Mikutaitė, III klasė

Užsienio kalba (rusų)

Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai”, II vieta, Vaiva Petrauskaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai”, III vieta, Donata Župerkaitė, I klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, III vieta (6–8 klasių grupėje), Liepa Mockutė, 8 klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, II vieta (9–12 kl. grupėje), Sofija Selezniovaitė, I klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, III vieta (9–12 kl. grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė
26-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 kl.) (miesto etapas), II vieta, Jelizaveta Petrova, III klasė
26-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 kl.) (miesto etapas), III vieta, Nikolė Gleizer, II klasė
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų k. (užsienio) olimpiada, I vieta, Anastasija Kožuchar, 8 klasė
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų k. (užsienio) olimpiada, III vieta, Liepa Mockutė, 8 klasė

Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto gimnazijų mokinių meninio skaitymo užsienio kalbomis konkursas “Gyvenimo spalvos”, III vieta, Jogailė Norkutė, II klasė

Užsienio kalba (lotynų)

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, I vieta, Urtė Stankutė, II klasė
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, II vieta, Vaiva Aleknavičiūtė, II klasė

Matematika

NMA 5–8 klasių matematikos olimpiada, II vieta savo amžiaus grupėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Justinas Jučas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Ugnius Igaris, IV klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Augustinas Jučas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Neda Narmontaitė, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Vilius Tubinas, III klasė
Respublikinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta, Neda Narmontaitė, II klasė
Klaipėdos m. Žiemos matematikos turnyras, I vieta, Linas Zenkus, 8 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, III vieta, Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, III vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, III vieta, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, III vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 7 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, I vieta, 5–6 klasių komanda
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas”, I vieta, 7–8 klasių komanda
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, III vieta, Augustinas Jučas, I klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, II vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, I vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 7 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, II vieta, Faustas Stadalninkas, 6 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, III vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų S. ir J. Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta, 5–8 klasių komanda
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų S. ir J. Kukulskių vardo komandinis konkursas, II vieta, 9–12 klasių komanda
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Vilius Stankevičius, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Neda Narmontaitė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Kasparas Arys, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Tadas Danilevičius, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Karolis Gramba, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Ugnius Igaris, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Eimantas Platakis, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Tauras Kemundris, 6 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Pijus Oželis, II klasė, Vaiva Aleknavičiūtė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Gabrielė Pomeliaikaitė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Juozas Cėpla, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Ignas Engelaitis, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Titas Motekaitis, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Justinas Jučas, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Kornelijus Semėnas, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Arvydas Grublys, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Lukas Stonikas, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Jokūbas Dargis, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”, Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Rytis Gerlikas, IV klasė
6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada, II vieta, Džiugas Kurlys, 6 klasė

Biologija

Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, II vieta, Vilius Vaičius, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, III vieta, Aron Vaisman, 8 klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Mariam Varoneckaitė, IV klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eglė Noreikaitė, IV klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Justinas Jučas, I klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Lukrecija Paulikaitė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, Neda Narmontaitė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Urtė Stankutė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Kornelijus Semėnas, III klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Nojus Perkauskas, III klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, IV klasė
3-ioji Vakarų Lietuvos gamtos mokslų – biologijos olimpiada, II vieta (8 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė

Geografija

Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, II vieta, 5–8 kl. komanda
Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, I vieta, I–IV kl. komanda
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta, Vilius Stankevičius, I klasė
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta, Karolis Gramba, III klasė
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), II vieta, Kamilė Lamakinaitė, II klasė

Gamtos mokslai

15-oji tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Jokūbas Viršilas, 8 klasė

Chemija

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Pijus Oželis, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Kasparas Arys, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eimantas Platakis, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Gintarė Pudinskaitė, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Rugilė Kičiatovaitė, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Kornelijus Semėnas, III klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Mariam Voroneckaitė, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Justinas Jučas, I klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Viktorija Zykaitė, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III vieta (9 kl. grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III vieta (10 kl. grupėje), Pijus Oželis, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I vieta (11 kl. grupėje), Tadas Danilevičius, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I vieta (11 kl. grupėje), Kornelijus Semėnas, III klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis”, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis”, II vieta, Aron Vaisman, 8 klasė
Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada (Portugalijoje), Sidabro medalis Lietuvos komandai, Tadas Danilevičius, II klasė

Fizika

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, Ugnius Igaris, IV klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Vilius Stankevičius, I klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Kasparas Arys, II klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Simonas Eičinas, III klasė
30-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta (II kl. mokinių grupėje), Tadas Danilevičius, II klasė
24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, I vieta (8 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, III vieta (8 kl. mokinių grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III vieta (9 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, II vieta Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių fizikos olimpiada, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių fizikos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė

Istorija, pilietinis ugdymas

Klaipėdos moksleivių teisinių žinių konkursas „Pažink Lietuvos Respublikos Konstituciją”, II vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (12 klasių grupėje), Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (9 klasių grupėje), Raigardas Radajevas, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Luka Lengvinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Sofija Puzemskaja, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (10 klasių grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (10 klasių grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Rytis Gerlikas, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Dorotėja Milikaitė, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Matas Petravičius, III klasė
Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivių istorinio esė konkursas, I vieta, Justė Jonutytė, III klasė
Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivių istorinio esė konkursas, III vieta, Emilė Mikutaitė, III klasė

Informacinės technologijos

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Vytas Paulauskas, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Dovydas Kemundris, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Ugnė Kaupinytė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta respublikoje ir I vieta savivaldybėje, Vilius Rasevičius, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Lukas Runelis, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Nojus Šliuoža, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, IV klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (tarp 9-okų), Augustinas Jučas, I klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (tarp 8-okų), Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (tarp 12-okų), Lukas Stonikas, IV klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (tarp 10-okų), Neda Narmontaitė, II klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta (tarp 10-okų), Tadas Danilevičius, II klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta (tarp 8-okų), Aron Vaisman, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras?