Pristatome kandidatus į Klaipėdos licėjaus mokinių prezidento postą!

Skelbiami kandidatai į KLAIPĖDOS LICĖJAUS MOKINIŲ PREZIDENTO pareigas❗️

*Rinkimai vyks šį penktadienį-sekmadienį ,,Moodle’’ platformoje.

———————————————–

Pirmoji kandidatė: LINDA MARIJOŠIŪTĖ III klasė

Lindos vaizdo pristatymas: https://youtu.be/_Euti5jbThI

,,Sveiki, su jumis sveikinuosi aš, Linda Marijošiūtė. Esu III gimnazinės klasės mokinė ir pretenduoju į Klaipėdos licėjaus prezidento poziciją.
Siekiu tapti prezidente, nes labai branginu šią mokyklą, jos mokinių senatą ir tikiu, kad galėčiau prisidėti prie dar prasmingesnės mūsų mokyklos ateities kūrimo.
Klaipėdos licėjuje mokausi nuo penktos klasės, daug metų esu klasės seniūnė ir turiu net trijų metų „stažą“ mokinių senate. Esu labai organizuota, komunikabili, atsakinga bei aktyvi ir atvira naujoms idėjoms.
Mano svarbiausias tikslas- paskatinti mūsų mokyklos bendruomenę tapti dar artimesne ir vieningesne. Esant palankiai pandeminei situacijai trokštu suorganizuoti kuo daugiau įvairiausių renginių ir veiklų, pradedant filmų vakarais, žemesniųjų klasių naktimis mokykloje ir baigiant bendrais projektais su kitomis mokyklomis, tokiais kaip protmūšių lyga. Taip pat norėčiau įgyvendinti įvairias savanoriškas veiklas, projektus, skirtus užmegzti ryšį tarp aukštesniųjų ir žemesniųjų klasių moksleivių. Manau, kad būtų nuostabu sukurti erdvę mokiniams, kur jie galėtų išreikšti savo įžvalgas ir pasiūlymus, taip pat plėtoti aktyvią ir artimą mokiniams „Instagram‘o“ senato paskyrą. Labai džiaugiuosi pokalbių su mokytojais tradicija ir esu pasiryžusi ją tęsti bei palaikyti glaudų ryšį su Lietuvos moksleivių sąjunga.
Didžiuojuosi šių metų senato ir prezidento veikla ir tikiu, kad ir ateinančiais metais galime išlaikyti tokį aukštą standartą. Ačiū ir nuoširdžiai tikiuosi jūsų palaikymo.’’

Antroji kandidatė: SALMA VARONECKAITĖ IV klasė

,,Sveiki, aš esu 12tokė Salma Varoneckaitė! Esu kompetetinga, nuoširdi, gebu dirbti komandoje ir priimti licėjaus bendruomenei palankius sprendimus. Visada pasiruošusi išklausyti opozicijos nuomones.
Pokyčiai, kuriuos sieksiu įgyvendinti:
‌-įkurti anoniminių pasiūlymų skrynelę, kurioje kiekvienas licėjaus bendruomenės narys galės siūlyti idėjas, kurias apsvarstys senato ir prezidento komanda;
‌ -nuobodų skambutį pakeisti muzikiniu;
‌ -parūpinti mokykloje pagalvių bei apklotų, jog mokiniai visada turėtų galimybę per „langus” arba pertraukas išsimiegoti;
‌ -pastatyti naują stalo teniso stalą su raketėmtis ir kamuoliukais bei naują mikrobangų krosnelę;
‌ -panaikinti mokyklos korteles, nes jos yra nereikalingos, vaikai jas greitai pameta ir visada jaučiasi varžomi.
Žinoma, planuoju tęsti senųjų prezidentų pradėtus projektus, tokius kaip dienos be namų darbų bei atvirus pokalbius su mokytojais.’’ 

Trečioji kandidatė: EVELINA GRAMBAITĖ II klasė

 ,,Esu Evelina Grambaitė, 2 TBb klasės mokinė. Klaipėdos licėjuje mokausi nuo nulinės klasės, taigi tai jau yra mano vienuolikti metai licėjuje. Kandidatuoti į licėjaus prezidentus nusprendžiau, nes turiu naujų idėjų kaip atgaivinti mokyklą po karantino ir manau, jog šiais metais laikantis karantino sąlygų galėčiau jas įgyvendinti. Kadangi Klaipėdos licėjuje yra privaloma rinkti savanorystės valandas, vienas iš mano norų būtų sukurti savanorystės galimybių bendradarbiaujant su įvairiomis neįgaliųjų vaikų pagalbos organizacijomis, senelių globos namais. Taip pat pagalba būtų suteikiama ir jaunesniųjų klasių mokiniams licėjuje, kuriems reiktų pagalbos su pamokomis. Esu Klaipėdos „ Interact “ klubo savanorė, kuriame jau rengiame ir dalyvaujame įvairiuose savanorystės veiklose, todėl jau turiu šiek tiek patirties. Vienas iš mūsų artimiausių renginių buvo pokalbiai su seneliais iš globos namų. Tai labai pradžiugino senelius ir suteikė mums galimybę artimiau susipažinti su jais. Turiu sugalvojusi daugybę tokių idėjų ir būdų jas įgyvendinti karantino sąlygomis. Šie renginiai nebūtų privalomi, taip pat jie vyktų su ribotu skaičiumi dalyvių, dažnai neuždarose patalpose.
Leidus aplinkybėms, atgaivinčiau tokius mokyklos renginius kaip naktis mokykloje, interviu su mokytojais ir žinoma mokytojų/tėvų/mokinių krepšinio rungtynes. Ne tik tai, bet pridėčiau ir dar daugiau jų ypatingai jaunesnių klasių mokiniams.
Esu pasiruošusi būti aktyvi, visus išklausyti bei skirti daug pastangų šioms pareigoms.’’