Nordplus Junior projekto dalyvių vizitas Klaipėdos licėjuje

Gegužės 21–25 dienomis licėjuje svečiavosi net 57 Tarptautinio Nordplus Junior projekto “Finding identity in a digital age through culture, history and languages” dalyviai. Šiame projekte dalyvauja Lietuva, Suomija, Danija ir Švedija.

Pirmą dieną buvo pristatomi projektiniai darbai apie skirtingų šalių gintarą bei jo prekybos kelius, vyko komandos formavimo žaidimai, dailės pamokose monotipijos technika buvo kuriamos raštuotos juostos.

Antradienį buvo vykdomos edukacinės veiklos: kalvėje mokiniai gaminosi žiedus, etnografiniame centre klausėsi pristatymo apie skirtingų regionų tautinius kostiumus bei juostas, o Pilies muziejuje susipažino su prekybos gintaru keliu.

Trečiadienį projekto dalyviai skyrė mūsų šalies tautosakos ir mitologijos pažinimui. Mokiniai aplankė Nidą, kopė į Raganų kalną.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams: Lėjai K., Liudvikui V., Adomui Č., Eleonorai K., Medai K., Andrei K.,
Evilijai Ž., Izabelei K., Jogailei N., Izabelei M., Mildai K., Barborai Š., Rugilei V., Lurdei Ž., Adelei R., Benui S., Marijui R., Edvinui D., Beatričei Š., Nidai N., Andreai B., Adrijai B. bei jų tėveliams už rūpestį ir pagalbą įgyvendinant projekto veiklas.
Dėkojame projekto koordinatorei Lijanai Šmaižienei ir kitiems mokytojams: Tomai Šlimaitei-Bubelienei, Sauliui Lukonui, Aušrai Niparavičienei, Lukui Vaitkūnui, Ingai Navickaitei ir Dariui Grabiui už pagalbą kuriant projekto programą.