Klaipėdos licėjaus komanda prof. K. Baršausko fizikos turnyre

Kovo 4 dieną Klaipėdos licėjaus mokinių komanda vyko į Kauną, kur dalyvavo Kauno Technologijos Universitete nuo 1996 metų organizuojamame prof. K. Baršausko fizikos turnyre. Šis turnyras yra tradicinis ir vienas iš labiausiai vertinamų fizikų tarpe. Tad nenuostabu, kad jame susirinko dalyviai iš visos Lietuvos – didžiųjų miestų ir daugelio rajonų.

Renginio metu licėjaus 8–10 klasių mokiniai (8 kl.: E. Čeponas, K. Kaziūnaitė, G. Nagreckaitė, B. Pauželis, S. Pleskovas, D. Pužauskas, A. Žiūra, I kl.: A. Česas, S. Lajauskytė, B. Šimkutė, II kl.: T. Kemundris, E. Mėlynytė, V. Prialgauskas, K. Vekteris, R. Žygus) sprendė olimpiadines fizikos užduotis. Po intensyvaus darbo auditorijose rašant, matuojant ir skaičiuojant, mokiniai turėjo galimybę KTU auditorijoje stebėti mokslininkų organizuojamas nuotaikingas demonstracijas apie garsus ir tylą, fizikinius reiškinius ir dėsnius.  

Po konkurso rezultatų paskelbimo paaiškėjo, kad penki licėjaus mokiniai buvo apdovanoti pagyrimo raštais už labai gerus rezultatus: B. Pauželis, G. Nagreckaitė, B. Šimkutė, R. Žygus ir E. Čeponas.