Balandžio 17 d. vyko respublikinis mokslinis, praktinis ir kūrybinių veiklų konkursas „STEAM pavasaris“

Konkurse dalyvavo Klaipėdos licėjaus I BIO klasės mokiniai Liutauras Zinkus ir Atas Aleksandravičius bei II BIO klasės mokinės Radvilė Lukoševičiūtė ir Rūta Mockutė. Mokiniai atliko sudėtingas praktines užduotis, taikė chemijos, fizikos, biologijos, geografijos ir lietuvių kalbos žinias bei dirbo komandose su kitų mokyklų dalyviais.

Džiaugiamės ir didžiuojamės pasiekimais – po atkaklios kovos Radvilė Lukoševičiūtė laimėjo I vietą, o Liutauras Zinkus – II vietą. Sveikiname!