Edukacinė išvyka į Mosėdį

Imlių, gabių ir talentingų ( IGT) klubo mokinukai smagiai pradėjo savaitę – jie lankėsi Vaclovo Into akmenų muziejuje Mosėdyje. Ši išvyka puikiai papildė  nagrinėtas temas apie priešistorę, archeologiją ir paleontologiją. Mokiniai sėkmingai susiejo jau turėtas žinias su naujai įgyta informacija, o tyrinėdami ir atrasdami plėtė savo pasaulio pažinimo ribas. Ypatingą įspūdį paliko ugnies įžiebimas senoviniu būdu, naudojant titnagą ir geležies mineralą. Ši patirtis pranoko visus lūkesčius, nes leido bent akimirkai prisiliesti prie Akmens amžiuje gyvenusių žmonių kasdienybės.