Parodos tikslas, suteikti minčių pamastymams, savo įvairumu ir eksperimentų gausa ant drobės ir su drobe autorė bando sukurti estetinį vaizdą netradicinėmis, inovatoriškomis priemonėmis, kaip smėlio ar šukų naudojimas tapant. Taip parodydama ir rasdama saviraiškos būdus tapyboje, skatindama ieškoti įvairesnių sprendimo būdų tikslams pasiekti, per kūrybiškumo ugdymą dailės darbais. Darbai atrinkti iš skirtingų tapybinių laikotarpių, norint vizualiai parodyti tapybos technikų kaitą.
Parodos autorė tapytoja Gabija Pyragaitė. Įgijusi aukštuosius mokslus menų specialybėje Klaipėdos universitete, baigusi aukščiausiais balais, vedusi meninius seminarus, gavusi pagyrimo raštų už aktyvią meninę veiklą.
2011 m. dalyvavusi tarptautiniame, kultūriniame-meniniame projekte „[Border]less-Portrait of Europe‘s first generation“ Drezdenas, Vokietija.
2013 m. tapusi „Baltisches Haus“ stipendininke už puikius pasiekimus savo srityje.
2013 m. eksponavusi savo darbus jungtinėje parodoje Gargždų krašto muziejuje.
Dalyvavusi universitetinėje-meninėje, kultūrinėje veikloje, kaip, “Klaipėdos universitetas sveikina Klaipėda“, „Kit-kas parkui”, „Turgaus naktys”, „Balti etiudai“ ir kt.
Dailė yra terapija, dailė yra mokymo priemonė, savęs bei pasaulio pažinimo ir lavinimosi įrankis, ji praturtina vidinį pasaulį, ji padeda suvokti save, tai ir psichologas ir draugas ir vedlys į platų pasaulį. Paklausus kaip ji tai daro, atsakymas paprastas – menas iliuzija, kūryba, išmintis ir stebuklas.
{Gallery dir=’Gabijos-Pyragaites-darbu-kolekcija’}