Birželio 1 dieną mūsų pirmokai ir antrokai dalyvavo Klaipėdos miesto mokinių orientavimosi žygyje „Žingsniai Klaipėdai“.
Puikus oras, gera nuotaika ir įdomios užduotys pavertė šią dieną smagiu nuotykiu. Keliaudami maršrutu mokiniai ne tik aktyviai leido laiką gryname ore, bet ir lavino orientavimosi įgūdžius, bendradarbiavo bei stiprino komandinę dvasią.
Džiaugiamės įveiktais kilometrais, patirtais įspūdžiais ir šypsenomis viso žygio metu!



















