Patyriminės veiklos pradinėse klasėse

Mažojo Klaipėdos licėjaus mokiniai praėjusią savaitę patyriminių veiklų metu kūrė, tyrinėjo, bendradarbiavo bei džiaugėsi patirta sėkme.


1 PYP I klasė tyrinėjo vandens savybes: būsenas, garavimą, tirpumą ir tankį. Žinias pritaikė kurdami vandeninę Lietuvos trispalvę.


1 R klasė susipažino su gotikiniu šriftu ir senovinėmis knygomis, o praktinėje veikloje plunksna ir tušu kūrė knygų skirtukus.


1A klasė laboratorijoje atliko eksperimentą „Linksmoji fermentacija su mielėmis”. Vaikai stebėjo mieles mikroskopu ir gilino žinias apie fermentaciją.


2 PYP G klasė vykdė ilgalaikį projektą apie pasirinktą žemyną – analizavo augaliją ir gyvūniją, dirbo grupėse, pristatė ir reflektavo atradimus.


2 S klasė veikloje „Spalvų skraistę pravėrus” tyrinėjo vitražo meną, eksperimentavo su spalvų maišymu ir gamino spalvotus guminukus.


2A klasė projekte „Nuo kakavos pupelės iki šypsenos – šokolado kelionė“ atliko apklausas, analizavo duomenis, sudarė diagramas ir formulavo išvadas apie šokolado pasirinkimus bei kakavos kilmę.