Naujienos

Šią savaitę kalbėdami apie savo miestą aplankėme Klaipėdos piliavietę.

Vėliau turėjome ir nuotolinę edukaciją Vilniaus Gedimino bokšte. Lyginome ir aiškinomės, kuo šios pilys panašios ir kuo skiriasi.

Patyriminė veikla.

Eksperimentų metu aiškinomės kaip organinės atliekos sąveikauja su įvariomis medžiagomis. Išvykos metu 1L klasės mokiniai aiškinosi, kur vilna buvo naudojama senovėje, ją šukavo, sužinojo, kaip veikia verpimo ratelis bei patys...

Laisvės gynėjų diena.

Ankstyvą rytą Mažojo Klaipėdos licėjaus languose sužibo švieselės. Taip prasidėjo įsimintina Sausio 13-osios diena.

Laviname muzikinius pojūčius.

Patys gražiausi instrumentai tie, kuriais grojo mūsų senoliai. Šiandien kanklėmis muzikavo Ingrida Spalinskaitė. Vaikai sužinojo kanklių istoriją, išgirdo skambesį, patys galejo pagroti mažosiomis ir didžiosiomis kanklėmis.

Visą gruodžio mėnesį mūsų mokyklos pirmokai žaidė naratyvinį žaidimą.

Vaikus aplankė Pepė ilgakojinė, kuri norėjo lankyti mokyklą, kad išmoktų skaityti, rašyti. Vaikai patys tapo mažaisiais mokytojais, mokė save, kitus ir pačią Pepę mokykloje svarbių taisyklių, mokslo paslapčių.

Prisiminkime KALĖDŲ MUGĖS akimirkas!

Atskleisdami savo talentus, dalindamiesi jais ir prakalbindami žmones, kuriuos sutikome, KARTU sukūrėme nuostabią šventę.

Gerumo pamokos.

Sakoma, kad mokytis gerumo niekada ne per anksti, o ir geriausia dovana - pradžiuginti kitus. Belaukdami gražiausių metų švenčių, 1L klasės mokiniai dalyvavo socialiniame projekte „Saldus sveikinimas“.

Paskelbti tradicinio labdaros paramos projekto aktyviausieji

Klaipėdos licėjaus mokinių Senatas skelbia šių metų tradicinio labdaros paramos projekto nugalėtojus – klases, kurios aktyviausiai įsitraukė į kalėdinę veiklą. Laimėtojų laukia smagūs prizai. Linkime gražių ir šiltų švenčių!

Klaipėdos licėjaus bendruomenė labdarai paaukojo daugiau nei 20 tūkst. eurų, renginį vainikavo Andrius Mamontovas

Klaipėdos licėjaus bendruomenė šiemet 18 kartą mokyklos istorijoje surengė kalėdinį labdaros paramos projektą, kurio metu renkamos lėšos socialiai jautriems projektams ir įstaigoms. Šiais metais projekto baigiamasis renginys vyko Klaipėdos licėjaus...
1 2 3 31