Mažajame Klaipėdos licėjuje visą mėnesį vyko šachmatų varžybos

Mažajame Klaipėdos licėjuje visą mėnesį vyko priešmokyklinių , pirmų ir antrų klasių mokinių šachmatų varžybos. Dalyvavo 35 priešmokyklinių klasių žaidėjai. Pirmąją vietą iškovojo nepralošęs nei vienos partijos Ąžuolas Staškevičius. Antras liko Martinas Malinauskas, o trečiąją vietą pagal papildomus rodiklius užsitikrino Vincentas Juozapas Kirdeika. Tarp 57 pirmų klasių  dalyvių neįveikiamas buvo  visas partijas laimėjęs Marijonas Diktanas. Domas Černiauskas užtikrintai užėmė antrąją, o trečiąją vietą lėmė palankesni papildomi rodikliai Lukui Adomavičiui.

Antrokų Varžybos pasižymėjo atkakliomis kovomis, kur nebuvo nei vieno žaidėjo, nepatyrusio pralaimėjimo kartėlio. Pirmas tris vietas užėmę dalyviai surinko po vienodą taškų skaičių, lėmė tik papildomi rodikliai. Antrokų prizininkai išsidėstė tokia tvarka: 1. Lėja Galuščak, 2. Jonas Vaišvila, 3. Adomas Liubivijus.