Kviečiame į renginį „Naktis mokykloje: plaukiam į vasarą!“

Birželio 5–6 dienomis 1–2 klasių mokiniai kviečiami į tradicinį renginį „Naktis mokykloje“. Vaikų lauks kūrybinės, pažintinės ir aktyvios veiklos, bendrystės kupinas vakaras bei smagios akimirkos kartu su draugais. Renginys skirtas džiugiai palydėti mokslo metus ir pasitikti vasaros atostogas.