Dailininkų J. Vosyliaus ir V. Pinkevičiaus tapybos darbų parodos

„Universa Via“ pagrindinėje mokykloje startavo eilinis naujas mokslo metų dailės parodų sezonas. Mokykloje savo darbus pristato du tuometinio Dailės instituto kurso draugai – Vidas Pinkevičius ir Juozas Vosylius. Du skirtingi charakteriai, du skirtingi pasauliai, du skirtingi kūrybos keliai ir du geri draugai…

Vidas Pinkevičius pirmajai šio sezono ekspozicijai pasirinktas kaip legendinis savo darbštumu ir produktyvumu Klaipėdos dailininkas, tikras tapybos riteris ir dailės maniakas. Dailininkas dirbtuvėje tapybos darbus tūkstančiais skaičiuojantis, o piešinius – dešimtimis tūkstančių, per ilgus nenutrūkstamos kūrybos metus išsiugdė ryškų, savitą braižą, pasižymintį piešinio unikalumu, paveikslo kompozicijos ir spalvos įtampa. Sprendžiamų temų ir siužetų gilumas bei įvairovė -visa tai „įelektrina“ V.Pinkevičiaus paveikslų turinį ir suteikia tik jam būdingą skambesį ir švytėjimą. Mokykloje eksponuojama mažytė dalelė iš Vido Pinkevičiaus kūrybos lobyno, gerai atspindi dailininko kūrybos dvasią ir specifiką.

Taip pat mokykloje eksponuojama tapytojo- monumentalisto Juozo Vosyliaus tapyba. Tai įvairių laikotarpių, įvairių dailininką dominančių temų, todėl ir skirtingų stilių kūrybos pavyzdžiai.

Vido Pinkevičiaus ir Juozo Vosyliaus tapybos darbų parodų atidarymai „Universa Via“ pagrindinėje mokykloje vyks š.m. rugsėjo 16 d., 14.00 val. Parodos veiks iki lapkričio mėn.18 d.