Birželio 5–6 dienomis 1–2 klasių mokiniai kviečiami į tradicinį renginį „Naktis mokykloje“. Vaikų lauks kūrybinės, pažintinės ir aktyvios veiklos, bendrystės kupinas vakaras bei smagios akimirkos kartu su draugais. Renginys skirtas džiugiai palydėti mokslo metus ir pasitikti vasaros atostogas.Skaityti daugiau
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau